Пошук

Питання та відповіді

1. При оформленні оренди обладнання, обов’язково вноситься оплата за весь необхідний термін оренди.
2. Для укладання договору потрібен паспорт (оригінал) з пропискою та ідентифікаційний код (оригінал). Документи під заставу НЕ залишаються: знімається ксерокопія і документи повертаються власнику! Якщо у Вас вже оформлений договір оренди з нами – досить одного документа: паспорт або права.
3. Оформлення без документів – під повну вартість обладнання.
4. Розмір застави від 500 грн. По закінченню оренди застава повертається. Якщо береться 2 інструменти в оренду – сума застави збільшується в два рази.
5. МІНІМАЛЬНИЙ ТЕРМІН ОРЕНДИ: 1 доба (запізнення максимум на 1 годину). При затримці повернення інструменту з оренди на термін більше 1-ї години – Вам нараховуються додаткова доба оренди!
6. Якщо оренда оформлюється в п’ятницю з 15:00 до 18:00 – повертається в суботу до 15:00. Рахується як 1 доба.
7. Якщо оренда оформляється в суботу з 9.00 до 12.00 і інструмент повертається в понеділок до 10.00 ранку – то вважаємо як 1,5 доби оренди.
8. Якщо оренда оформлюється в суботу з 12:00 до 15:00 – повертається в понеділок до 10:00, то рахується як 1 доба.

Мінімальний термін оренди – 1 день.

Без застави ми не здаємо інструмент в оренду.

Без прописки можливе оформлення оренди тільки з повною заставою. Застава вказана на сайті не покриває вартість інструменту. Прописка необхідна для того, щоб були дані про орендаря, в разі не повернення обладнання і втрати з ним зв’язку.

Потрібно здати інструмент в чистому вигляді і робочому стані на склад в офісі отримати завдаток.

Так, можливо! Потрібно надіслати фото документів нам на е-мейл  або Viber і здійснити оплату. Ми складемо договір і акт прийому-передачі обладнання із зазначенням комплектації, часу і терміну оренди. Обов’язковою, в даному випадку, є присутність орендаря і наявність оригіналів його документів на об’єкті

Дозволяється використовувати бензин марок 92 і 95. Використовувати спиртовий бензин заборонено! Це може призвести до поломки обладнання! На АЗС цей бензин маркується “Е”, можливі інші позначення. Вони призначені тільки для авто!

Паспорт (оригінал) з пропискою +ідентифікаційний код (оригінал). Документи залишаються у вас, ми тільки знімаємо копії.

Застава залежить від того, яке обладнання Ви візьмете. В середньому застава становить 1000-2000 грн. На деякі позиції застава вище, за рахунок більш високої вартості обладнання, і становить 3000-5000 грн. На нашому сайті Ви можете подивитися розмір застави по кожній конкретній позиції яка Вас цікавить

Якщо інструмент при роботі вийшов з ладу – дуже важливо не розкривати його самому і, ні в якому разі, не намагатися його полагодити! Важливо відразу зателефонувати нам в офіс, попередити про те що інструмент зламався і привозити його до нас на склад. Далі, наші досвідчені співробітники з’ясовують причину поломки, або віддають інструмент в сервісний центр. За результатами експертизи буде заключення про причину виходу інструменту з ладу.

Правила експлуатації устаткування і відповіді на всі технічні питання Вам нададуть наші спеціалісти. Перед видачею інструмент включать, покажуть як правильно ним користуватися, перевірять на працездатність. Важливо уважно дивитися і слухати нашого представника, можна зняти процес на відео, щоб не упустити важливі моменти.

У разі несправності електроінструменту по причині природного зносу або браку – претензій до Орендарю немає! Вартість ремонту ви не сплачуєте! Не відкривайте інструмент, не порушуйте пломби – інструмент знімається з гарантії і відправляється в незалежний сервісний центр і вони визначають вартість ремонту! При механічному пошкодженні / забрудненні обладнання – Орендар сплачує усунення заподіяної шкоди!

Зарезервувати інструмент можна в телефонному режимі попередньо за 1-2 години, до приїзду в офіс, або з 16:00 на ранок наступного дня до 10:00.

Back to Top
Call Now Button